• RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
    RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

    Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. już od 1997 roku jest razem z mieszkańcami Bogatyni i dba o nasze wspólne środowisko. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom i zachęcamy najmłodsze pokolenie do dbania o wspólną przyszłość.

  • TROSKA O ŚRODOWISKO JEST NASZĄ MISJĄ
    TROSKA O ŚRODOWISKO JEST NASZĄ MISJĄ

    Troska o czyste powietrze, o czyste lasy i pola oraz nasze otoczenie w mieście, jest też najważniejszą misją jaką posiadamy. Dzięi wspólnym wysiłkom zapewnimy naszym dzieciom życie w czystym środowisku i możliwość cieszenia się z jego uroków.

  •  

Koronawirus

Renewable EnergyOdpady takie jak maseczki ochronne, zużyte rękawiczki i kombinezony wyrzucamy
do pojemnika na odpady zmieszane

PSZOK

Renewable EnergyZmiana godzin otwarcia PSZOKu:                    Od poniedziałku do czwartku: 8:00 - 17:00, Piątek: 9:00 - 16:00, pierwsza i ostatnia sobota miesiąca: 7:00 - 15:00

Odpady wielkogabarytowe

Renewable EnergyOdbieramy odpady wielkogabarytowe zgodnie z harmonogramem, na zgłoszenie. Należy zgłaszać chęć wystawienia odpadów telefonicznie, w dzień poprzedzający zbiórkę. Tel. 75 77 32 028

5.08.2020 r.

Szanowni Mieszkańcy!

W związku z nagminnie występującym problemem, dotyczącym nie wystawiania pojemników przed posesję, uprzejmie przypominamy, iż zgodnie z obowiązującym Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Bogatynia- „Właściciele nieruchomości zobowiązani są do wystawiania pojemników w dniu wywozu.”

Bardzo prosimy by pojemniki wystawiane były nie później niż do godz. 6:00 w dniu odbioru. Po przejeździe śmieciarki nie ma możliwości, aby samochody ponownie objeżdżały ten sam teren, wobec czego nie wystawienie odpowiednio wcześnie pojemników może skutkować brakiem odbioru odpadów.

FACEBOOK