• RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! 25 lat!
  RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! 25 lat!

  Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. już od 1997 roku jest razem z mieszkańcami Bogatyni i dba o nasze wspólne środowisko. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom i zachęcamy najmłodsze pokolenie do dbania o wspólną przyszłość.

 • TROSKA O ŚRODOWISKO JEST NASZĄ MISJĄ
  TROSKA O ŚRODOWISKO JEST NASZĄ MISJĄ

  Troska o czyste powietrze, o czyste lasy i pola oraz nasze otoczenie w mieście, jest też najważniejszą misją jaką posiadamy. Dzięki wspólnym wysiłkom zapewnimy naszym dzieciom życie w czystym środowisku i możliwość cieszenia się z jego uroków.

 •  

Koronawirus

Renewable EnergyOdpady takie jak maseczki ochronne, zużyte rękawiczki i kombinezony wyrzucamy
do pojemnika na odpady zmieszane

PSZOK

Renewable EnergyGodziny otwarcia PSZOKu:                            pon.-śr.: 8:00-16:00                                czwartek: 9:00-17:00                          piątek.: 9:00-15:00                                                     sobota: 7:00-15:00

Odpady wielkogabarytowe

Renewable EnergyOdbieramy odpady wielkogabarytowe zgodnie z harmonogramem, na zgłoszenie. Należy zgłaszać chęć wystawienia odpadów telefonicznie, w dzień poprzedzający zbiórkę. Tel. 75 77 32 028

butelka 1 mala01.09.2020 r.

W związku rozpoczęciem roku szkolnego życzymy wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy w tym roku rozpoczynają swą przygodę z nauką, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą a zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów. Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkół i placówek oświatowych życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję zawodową i osobistą.

Informujemy, również iż wraz z rozpoczęciem roku szkolnego rozpoczynamy drugą edycję akcji:

WPROWADZAMY NOWĄ MODĘ, PIERWSZAKI PIJĄ CZYSTĄ WODĘ!

Zachęcamy do korzystania z butelek wielokrotnego użytku. Chcemy ograniczyć zużycie plastiku w naszej gminie, dlatego nakłaniamy do rezygnacji z butelek jednorazowych. Tak jak w ubiegłym roku butelkę filtrującą dostaną dzieci rozpoczynające pierwszą klasę Szkoły Podstawowej. Butelki już trafiły do szkół. Pierwszego września zostaną rozdane uczniom.

butelka 1 bardzo malabutelka 3 malybutelka 4 malybutelka 5 malybutelka 2 maly

Kampania jest realizowana dzięki współpracy GPO Sp. z o.o. z Dyrekcją Szkół Podstawowych z terenu Gminy Bogatynia. 

FACEBOOK