• RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
    RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

    Gminne Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. już od 1997 roku jest razem z mieszkańcami Bogatyni i dba o nasze wspólne środowisko. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom i zachęcamy najmłodsze pokolenie do dbania o wspólną przyszłość.

  • TROSKA O ŚRODOWISKO JEST NASZĄ MISJĄ
    TROSKA O ŚRODOWISKO JEST NASZĄ MISJĄ

    Troska o czyste powietrze, o czyste lasy i pola oraz nasze otoczenie w mieście, jest też najważniejszą misją jaką posiadamy. Dzięi wspólnym wysiłkom zapewnimy naszym dzieciom życie w czystym środowisku i możliwość cieszenia się z jego uroków.

  •  

Koronawirus

Renewable EnergyOdpady takie jak maseczki ochronne, zużyte rękawiczki i kombinezony wyrzucamy
do pojemnika na odpady zmieszane

PSZOK

Renewable EnergyZmiana godzin otwarcia PSZOKu:                    Do  końca  lipca  otwarty  w  godzinach 7:00-15:00

Odpady wielkogabarytowe

Renewable EnergyOdbieramy odpady wielkogabarytowe zgodnie z harmonogramem, na zgłoszenie. Należy zgłaszać chęć wystawienia odpadów telefonicznie, w dzień poprzedzający zbiórkę. Tel. 75 77 32 028

logoSzanowni Mieszkańcy!


JUŻ 1 LIPCA 2021 RUSZA SPRZEDAŻ ŚRODKA POPRAWIAJĄCEGO WŁAŚCIWOŚCI GLEBY (B-KOMPOST)

Cennik  (ceny netto):

Do 1 tony – 60 zł/tonę
od 1 tony do 20 ton – 50 zł/tonę
                         powyżej 20 ton – 40 zł/tonę

Odbiór osobisty: Sprzedaż i załadunek odbywa się w godzinach 8:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku na terenie wysypiska odpadów komunalnych, ul. Zgorzelecka w Bogatyni.

Środek „B-kompost” wzbogaca glebę w składniki pokarmowe, poprawia właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne gleb. Środek może być stosowany w uprawie roślin ozdobnych, na użytkach zielonych oraz na trawnikach i do rekultywacji gleb zdegradowanych.

Zachęcamy do zakupu firmy zajmujące się pielęgnacją trenów zielonych, gospodarstwa rolne, oraz indywidualnych odbiorców wykorzystujących komposty na własne potrzeby.

FACEBOOK